Реєстрація
«КРОНЕ СКАНБАЛТ УКРАЇНА»

Продаж нових напівпричепів та сервіс

(+38) 067 209 54 46

Продаж б/у напівпричепів та запчастин

(+38) 067 509 21 27

Сертифікація техніки Кроне

(+38) 067 238 87 59

Нова техніка (причепи та напівпричепи Krone : офіційний дилер):

Напівпричепи з пробігом, отримані за програмою Trade-In:

Компанія ТОВ КРОНЕ СКАНБАЛТ в Україні заснована в 2011 р як дочірнє підприємство німецького концерну Bernard Krone Holding GmbH & Co. KG. Наш сайт - це офіційний сайт KRONE (Кроне) з продажу напівпричепів в Україні.

Ми є офіційними імпортером одного з європейських лідерів в галузі «Виробництво напівпричепів та причіпної техніки», заводу Fahrzeugwerk Bernard KRONE GmbH. Купити новий напівпричіп KRONE за ціною виробника можна на наших майданчиках в Києві.

Крім того, важливим напрямком нашої роботи є постачання і продаж напівпричепів в Україні, що мають пробіг по Європі. Вживана техніка купується у надійних європейських постачальників і проходить 100% митне очищення. Ми гарантуємо юридичну чистоту техніки і достовірність супровідних документів.

Постійна співпраця з лізинговими компаніями та банками дозволяє нашим покупцям купити напівпричіп на вигідних умовах фінансування або лізингу. Ми будемо раді запропонувати Вам напівпричепи провідних європейських виробників без пробігу по СНД з нашої стоянки в Києві.

Наш каталог напівпричепів та причіпної техніки:

  • Напівпричепи рефрижератори
  • Напівпричепи тентованні
  • Напівпричепи шторні
  • Напівпричепи контейнеровози
  • Напівпричепи збільшеного об'єму
  • Причепи

Купити напівпричіп з пробігом - це економічне рішення для клієнтів, які поки не можуть дозволити покупку нової техніки. Техніка, яку ми пропонуємо, дозволить Вам розвивати бізнес без значних вкладень в покупку нового автотранспорту. Якість європейських виробників забезпечить роки ефективної роботи придбаної у нас техніки, а залишкова вартість на напівпричепи дозволить вигідно продати їх в кінці терміну служби.

Досвідчені співробітники нашого підприємства завжди готові відповісти на всі Ваші запитання і запропонувати найбільш підходящі варіанти для плідного їх вирішення. Звернувшись до нас один раз, ви станете нашим постійним Партнером.